Wzgórze Zamkowe - jednostka budżetowa Miasta Kielce zatrudni na umowę o pracę: Sekretarkę/Sekretarza

Zapraszamy na warsztaty introligatorskie dla dzieci i opiekunów, które odbędą się 01.02. o godz. 11.00 do czytelni Instytutu. 

Przed nami na cykl zajęć pod hasłem ''Ferie z niewidzialną ręką''. Na warsztaty zapraszamy w dn. 03.02 - 07.02.2020 r.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z warszawskim studiem projektowym Kosmos Project, które odbędzie się 24.01.2020 o godz. 18.00 w czytelni Instytutu.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”,  Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski serdecznie zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej w ramach projektu TEATR MAMA TATA i JA. Autorami zdjęć są: Piotr Bieniek, Artur Dziwirek, Anna Kaleta, Izabela Karlińska, Luiza Miszczyk, Alicja Obara oraz Sławomir Oszywa, którzy przez 9 miesięcy dokumentowali przebieg projektu.

Dyrektor jednostki budżetowej Wzgórze Zamkowe w Kielcach, informuje, że konkurs na stanowisko: Zastępcy Dyrektora ''Wzgórza Zamkowego'' ds. Instytutu Dizajnu w Kielcach został unieważniony.

Unieważnienie konkursu.pdf 

 

Logo Instytutu Dizajnu w Kielcach Wzgórze Zamkowe Kielce Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach

 

 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2020 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,