Zapraszamy na dwudniowe wydarzenie organizowane wspólnie z Centrum Wolontariatu w Kielcach, podczas którego będzie można poznać uchodźczynie z Kurdystanu i z Czeczenii. Spotkanie odbędzie się 14 i 15 grudnia 2018 r.

Warsztaty dla dorosłych "Balsamy i puzderka" z cyklu "Prosto z pieca" odbędą się 11 grudnia w pracowni ceramicznej.  Uczestnicy przygotują kolorowe i bezbarwne kosmetyki oraz pojemniki do ich przechowywania.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Instytut Dizajnu oraz Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Region Świętokrzyski zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej w ramach finału projektu TEATR, MAMA, TATA i JA.

Dyrektor JEDNOSTKI BUDŻETOWEJ „WZGÓRZE ZAMKOWEw Kielcach
ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze:
Zastępcy Dyrektora „WZGÓRZA ZAMKOWEGO”
ds. Instytutu Dizajnu w Kielcach

23 listopada 2018 r. w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej odbędzie się otwarcie nowej ekspozycji stałej w karcerach i piwnicach dawnego kieleckiego więzienia dedykowanej bohaterom podziemia niepodległościowego 1939-56 Kielecczyzny.

W przestrzeni Instytutu Dizajnu od 16 listopada można oglądać wystawę Tartaruga studio. Jest to pierwsza autorska wystawa tej pracowni, założonej przez Wiktorię Podolec i Jadwigę Lenart. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2018 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,