Pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych i młodzieży, które odbędą się 28 lutego w godz. 17.00 - 19.00. Tym razem będzie okazja, by stworzyć własną, niepowtarzalną paterę.

Wystawa Sto Lat! w przestrzeni Instytutu Dizajnu zostanie otwarta 22 lutego o godz. 18.00. Ekspozycję przygotowało Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, będzie dostepna dla odwiedzających do 5 maja.

22 lutego w czytelni Instytutu Dizajnu otworzymy wystawę 15 interpretacji znaków graficznych Karola Śliwki w wykonaniu najlepszych polskich ilustratorów! Rozstrzygniemy również konkurs "Jak Śliwka w kompot".

Zapraszamy na wernisaż wystawy KAROL ŚLIWKA POLSKIE PROJEKTY POLSCY PROJEKTANCI, który odbędzie się w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu 22 lutego 2019 r. o godz. 18.00. To będzie druga odsłona wystawy. W ubiegłym roku prezentowana była w Muzeum Miasta Gdyni.

9 lutego ruszą kolejne już warsztaty z cyklu ABC konstrukcji. Tym razem do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów, którzy chcą nauczyć się robienia wykrojów ubrań dla dzieci.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Instytut Dizajnu oraz Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Region Świętokrzyski zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej w ramach finału projektu TEATR, MAMA, TATA i JA. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2019 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,